Penzion Brno u Kašny
Penzion u Kašny ubytování Brno Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion u Kašny / Brno

Penzion a Hostinec u Kašny nabízí příjemné ubytování přímo v centru města Brna a možnost stravování. 

Penzion u Kašny v Brně má pro své hosty k dispozici nonstop recepci. Parkování je možné na ulici před penzionem. Wi-fi připojení k internetu v celém areálu penzionu včetně restaurace u Kašny, která zajišťuje snídaně pro hosty penzionu.

Brno penzion u Kašny ubytování:
V penzionu u Kašny v Brně se můžete ubytovat v některém z 11 jedno až čtyřlůžkových pokojů či v prostorném apartmánu, který nabízí ubytování až pro 4 osoby ve dvou samostatných pokojích.

Penzion u Kašny pokoje - vybavení:
Všechny pokoje penzionu u Kašny Brno jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. K některým pokojům přísluší také terasa. Ubytovat se lze od 14 do 22 hodin, mimo uvedenou dobu pouze po předchozí telefonické domluvě.

Ubytování penzion v Brně restaurace u Kašny:
Hostinec u Kašny poskytuje servis pro hosty penzionu u Kašny a navíc nabízí bohatý výběr teplých jídel a polední menu i pro ostatní návštěvníky. Otevřeno je: pondělí až pátek od 11 do 23 hodin. Sobota, neděle a svátky od 17 do 23 hodin. Kuchyně je v provozu: pondělí až čtvrtek od 11 do 22 hodin, pátek 11 až 15 hodin.

Penzion u Kašny Brno - letní terasa s grilem:
V letních měsících nejen hostům penzionu u Kašny zpříjemní pobyt letní zastřešená terasa, kde se připravují grilované speciality. Terasa je vhodná také pro pořádání oslav všeho druhu. V provozu je v letních měsících pondělí až pátek od 17 do 23 hodin. Sobotní akce po domluvě.

Dovolená v Brně ubytování penzion u Kašny:
Tipy kam v Brně a v okolí Brna - Brno, druhé největší město České republiky, leží na soutoku řek Svratky a Svitavy. Brno je branou do Moravského krasu se známými jeskyněmi a propastí Macochou. Rekreaci, turistiku, cykloturistiku a vodní sporty nabízí Brněnská přehrada s lodní dopravou a její okolí - nad jezerem se tyčí mohutný hrad Veveří, nedaleko je Brněnská ZOO. O kousek dále u Jinačovic je golfové hřiště Kaskáda. V Brně za návštěvu stojí Hrad Špilberg s kasematy a vyhlídkovou věží, Stará radnice také s vyhlídkovou věží, Vila Tugendhat či areál Výstaviště z roku 1928, za pozornost stojí i areál Anthropos v Pisárkách atd.

Penzion Brno u Kašny - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Brno u Kašny -  je k dispozici připojení na internetPenzion Brno u Kašny -  je k dispozici letní terasaPenzion Brno u Kašny - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Brno u Kašny - disponuje restauracíPenzion Brno u Kašny - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Brno u Kašny - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Brno u Kašny - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com